€80 per night

Family Room with Sea View

35m2
3 beds
1 badthroom

Dhoma me ajër të kondicionuar që përmban TV satelitor, një tavolinë dhe një minibar. Banjo private ofron një dush, ndërsa ballkoni ka pamje nga deti.

Tualetin përmban:

 

 • Bide
 • Tualet
 • Banjë ose dush
 • Peshqir
 • Pandofla
 • Tharse Flokesh
 • Letër higjienike

Pamja

 

 • Nga Deti
 • Nga Qyteti

Facilitetet:

 

 • Kate të sipërme të arritshme me ashensor.
 • Të gjitha njësitë e aksesueshme për karriget me rrota.
 • Dollap per rrobat
 • Krevat Bebesh
 • Minibar
 • Kondicioner
 • Kasaforte
 • Ngrohje
 • Tharëse flokesh
 • Tavolnië
 • TV
 • Kanalet satelitore
 • TV me ekran të sheshtë
 • Kanalet kabllore
 • Ballkon
 • Komedine pranë shtratit

Smoking: ​

No smoking

Parking: ​

I disponueshëm

Room Facilities

 • Balcony or Terrace Balcony or Terrace
 • Bath or Shower
 • City View
 • Flat Screen TV Flat Screen TV
 • Free WiFi
 • Hairdryer Tharse Flokesh
 • Sea View

Availability

today available room no availability selected dates

Check Availabity

1 Room , 1 Adult , 0 Children
Rooms
Adults
Childrens
sqAlbanian