€75 per night

Standard Triple Room

23m2
2 beds
1 badthroom

Dhoma me ajër të kondicionuar që përmban TV satelitor, një tavolinë dhe një minibar. Banjo private ofron një dush, ndërsa ballkoni ka pamje nga deti.

Facilitetet:

 • Kate të sipërme të arritshme me ashensor.
 • Dollap per rrobat
 • Minibar
 • Kondicioner
 • Kasaforte
 • Ngrohje
 • Tharëse flokesh
 • Tavolnië
 • TV
 • Kanalet satelitore
 • TV me ekran të sheshtë
 • Kanalet kabllore
 • Ballkon
 • Komedine pranë shtratit

Room Facilities

 • Balcony or Terrace Balcony or Terrace
 • Bath or Shower
 • Flat Screen TV Flat Screen TV
 • Free WiFi
 • Hairdryer Tharse Flokesh
 • Writing Desk Writing Desk

Availability

today available room no availability selected dates

Room Rules

 • - Check-in: After 2:00 PM

 • - Check-out: 11:00 AM

 • - Self-check-in with lockbox

 • - No smoking

 • - Pets are allowed

Check Availabity

1 Room , 1 Adult , 0 Children
Rooms
Adults
Childrens
sqAlbanian