Restorant

Një kuzhinë e mrekullueshme e ofruar nga një restorant â la carte i vendosur në katin e parë të hotelit. Restoranti “Iliria Internacional” ofron kuzhinë delikate italiane, tradicionale dhe ndërkombëtare.

Në Iliria Internacional, do të mund të eksploroni një sërë shijesh të detit të Adriatikut, ku gjithçka serviret e freskët dhe shijohet përballë një pamje fantastike.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Menu Highlights

Breakfast

8.30 AM – 11:00 AM

Fried Chiken

Chicken / Rosemary / Lemon

Belgian Waffle

Mushroom / Veggie

Salmon Steak

Veggie / White Sources

Eggs Tomato

Mushroom / Veggie

Lunch

12:00 PM – 2:30 PM

Fried Chiken

Chicken / Rosemary / Lemon

Belgian Waffle

Veggie / White Sources

Salmon Steak

Mushroom / Veggie

Eggs Tomato

Mushroom / White Sources

The Dinner

7:00 PM – 10:30 PM

Fried Chiken

Chicken / Rosemary / Lemon

Belgian Waffle

Veggie / White Sources

Salmon Steak

Mushroom / Veggie

Eggs Tomato

Mushroom / White Sources

Check Availabity

1 Room , 1 Adult , 0 Children
Rooms
Adults
Childrens