Rreth Nesh

Hoteli ofron 24 dhoma, të gjitha me ballkone, 6 dhoma standarte familjare, 9 dhoma standarte dyshe dhe 9 ato martesore në kushte luksoze, ku mund të shijoni pamjen e mrekullueshme të bregdetit të Durrësit.
0
Dhoma
0
Double Rooms
0
LUXURIOUS

Hoteli

lliria Internacional Hotel ndodhet 7 km nga qendra e Durrësit. Hoteli zotëron një plazh me rërë private me shezlong dhe çadra. Restoranti ynë shërben specialitete italiane, tradicionale dhe kuzhinë ndërkombëtare. Ofrohen Wi-Fi dhe parkim falas. Autobusët lokal ndalojnë 50 m nga Hotel Iliria Internacional, ndërsa Aeroporti i Tiranës është 32 km larg.

Bar & Restorant

Një kuzhinë e mrekullueshme e ofruar nga një restorant â la carte i vendosur në katin e parë të hotelit. Restoranti “Iliria Internacional” ofron kuzhinë delikate italiane, tradicionale dhe ndërkombëtare.

Shijoni prodhimet e fresketa të detit, produktet e mishit dhe verërat cilësore, nën palmat freskuese, vetëm pak metra nga deti.

Iliria Internacional Hotel

Check Availabity

1 Room , 1 Adult , 0 Children
Rooms
Adults
Childrens