DURRËS

Hotel Durres Ne ShqiperiIliria Internacional Hotel

HOTELI MË I MIRË NË DURRËS

Rreth Nesh

Mirësevini në Hotel Iliria Internacional, destinacioni juaj perfekt për pushime të paharrueshme në Shqipëri. Hoteli ynë ndodhet në një pozicion strategjik, vetëm 7 km nga qendra e Durrësit duke e bërë atë lehtësisht të aksesueshëm për këdo që dëshiron të eksplorojë qytetin e bukur të Durrësit. Nëse jeni duke udhëtuar për punë apo kënaqësi, hoteli ynë është zgjedhja ideale për të shijuar qëndrimin në Shqipëri.

Ju do të mund të shijoni bukuritë e lashtësisë së Amfiteatrit të Durrësit, 9 km larg hotelit dhe do të mund të ktheheni pas në kohë duke mësuar për historinë në Muzeun Arkeologjik të Durrësit, e pozicionuar 6.2 km nga Iliria Internacional.

Të dyja këto destinacione turistike të njohura u ofrojnë vizitorëve një mundësi për t’u njohur më tepër me historinë dhe kulturën e pasur të Shqipërisë.

Iliria Internacional Hotel Durres
ZONË KOHORE
(GMT+2)
MONEDHA
Euro (EUR)
- HOTELI ME I MIRË NË DURRËS

Iliria Internacional Hotel​

EKSPLORO

Dhomat & Suitat

USHQIMI & PIJET

Shijoni Ushqimin dhe Pijet buzë detit.

Beach Bar

Beach Bar ofron kokteje të shkëlqyera

Virtual Tour

Copyright © Iliria Internacional Hotel. Created by Ahead Creative.

Check Availabity

1 Room , 1 Adult , 0 Children
Rooms
Adults
Childrens